Konsultacje

JAK WYGLĄDA KONSULTACJA INDYWIDUALNA?

Najpierw trochę teorii – opowiem Ci:

 • jak przebiega rozwój kręgosłupa dziecka

 • kiedy można rozpocząć noszenie w chuście

 • dlaczego bliskość jest tak ważna

 • dlaczego chustowanie wspiera rozwój motoryczny i intelektualny dziecka

 • w jaki sposób chustując wspierasz rozwój emocjonalny dziecka

 • jakie są rodzaje chust

 • jakie są rodzaje wiązań

 • kiedy stosować poszczególne wiązania

 • jak używać chusty o różnych porach roku

Co potem?

 • wspólnie wybierzemy najlepsze dla Was wiązania, biorąc pod uwagę Wasze potrzeby, styl życia, indywidualne predyspozycje, razem wykonywane czynności

 • nauczysz się jednego lub dwu wybranych wiązań, przećwiczysz je na mojej lalce treningowej i oczywiście zamotasz swoje dziecko, żebym była pewna, że robisz to poprawnie i przede wszystkim bezpiecznie

CENNIK można znaleźć na fb:

https://www.facebook.com/jeszczeblizej/services/?ref=page_internal

 

JAK WYGLĄDA KONSULTACJA ON-LINE?

Rozmawiamy, żeby ustalić Wasze potrzeby, w jakim wieku jest dziecko, jaki jest jego i Wasz stan zdrowia, a następnie analizując wszystkie dane, dobieram odpowiednie dla Was wiązania i ustalamy plan działania.

Jeśli nie masz chusty, to nic nie szkodzi. Pomagam również dobrać odpowiednią chustę, sprzedaję i wypożyczam. Omawiam i wyjaśniamy czym się różnią, jakie mają sploty, gramaturę, skład oraz rozmiar. Dobierzemy taką, jaka będzie najlepsza dla Was i dla Waszego malucha.
Gdy już będziecie mieć chustę, umawiamy się na rozmowę z kamerką, podczas której pokażę Wam prawidłową pozycję noszonego dziecka, opowiem o przyjaznej pielęgnacji, wyjaśnię na co zwracać uwagę, zdradzę kilka niezawodnych tricków oraz nauczę Was jak krok po kroku zrobić wiązanie. Będę również dbała o to, żebyście się czuli komfortowo w wybranym przeze mnie wiązaniu, dlatego będę powtarzać tyle razy, ile będzie to konieczne. A po spotkaniu będziemy w kontakcie, żebym mogła kontrolować Wasze postępy i w razie potrzeby pomóc.


Jestem również certyfikowanym instruktorem  masażu Shantala Plus

Uczę masażu Shantala, masażu niemowlęcego i antykolkowego.

Ten masaż świetnie relaksuje i wycisza, angażuje wszystkie zmysły, stymuluje układ krążenia oraz pomaga ulżyć w problemach z brzuchem i w kolkach.Podczas części teoretycznej omawiam masaż Shantala, warunki jakie trzeba spełnić, żeby był prawidłowo wykonany oraz przedstawiam charakterystykę masażu antykolkowego. W drugiej części pokazuję masaż na lalce treningowej, a następnie Państwo masują wraz ze mną przed kamerą swoje dziecko.W pakiecie otrzymują Państwo skrypt PDF z instrukcjami masażu.Oprócz nauki indywidualnej, organizuję kameralne warsztaty grupowe.

Do kogo są skierowane takie kursy?

Do par oczekujących swojego potomka oraz dla tych, którzy chcą lepiej poznać swoje dziecko, dać mu szansę na harmonijny rozwój, zaspokoić potrzebę bliskości czy wspierać naturalną odporność. Kurs jest również skierowany do rodziców i opiekunów, których dzieci mają problem z wyciszeniem, z zasypianiem czy z brzuszkiem. Jeśli niemowlę ma problemy z gazami, czyli podczas karmienia połyka powietrze, które gromadzi się w jelitach w postaci bąbelków i powoduje kolkę – masaż pomoże mu się rozluźnić, rozkurczyć jelita i uwolnić zalegające powietrze. Tzw. “kolka” może być wywoływana także przez nadmiar wrażeń, które dziecko odebrało w ciągu dnia. Masaż, działa nie tylko na mięśnie, skórę i układ krążenia, ale oddziałuje również na układ nerwowy. Likwiduje napięcie mięśni, przywraca tym samym prawidłowy rytm serca oraz ciśnienie krwi, a co za tym idzie – uspokaja i wycisza maluszka.

#jeszczeblizej #masaz #doradca #shantala #chusty #chustonoszenie

#jeszczeblizej #masaz #doradca #shantala #chusty #chustonoszenie

Skontaktuj się ze mną

+48 509 503 289