Nosidełko ergonomiczne Lenny Upgrade firmy Lenny Lamb – analiza

Analiza nosidełka ergonomicznego LennyUpgrade firmy LennyLamb.
Nosidełko LennyUpgradejest nosidełkiem regulowanym, według producentów najlepsze dla dzieci w rozmiarze od 62/68 cm do 104 cm. Szyte z pięknych materiałów chustowych.
Panel regulowany na szerokość oraz na wysokość. Regulacja szerokości bardzo intuicyjna, na pasie biodrowym wskazany wiek dziecka, do którego dopasowujemy szerokość panela.
Na wysokość regulujemy panel dzięki paseczkom, które zapina się na guziki. To akurat mój najmniej ulubiony gadżet, na szczęście nie zmieniamy go zbyt często.
I nowość 🥰 w tym nosidle możliwa regulacja górnej krawędzi w panelu, podobnie jak w górnej krawędzi chusty. Bardzo fajny pomysł, szczególnie dla małych dzieci.
Pas biodrowy jest bardzo miękki, dość wąski, bardzo wygodny, więc nadaje się zarówno dla bardzo szczupłego rodzica jak również będzie komfortowy dla nieco większego. Pas jest bardzo dobrze wyprofilowany i mimo iż jest delikatny, nie zmienia swojego kształtu pod wpływem ciężaru dziecka. Pas zapinany na jednopunktową, bardzo wygodną i praktyczną klamrę.
Na pasie biodrowym bardzo fajny gadżet, mała gąbeczka, którą układa się na lędźwiach, żeby pas nie wrzynał się w plecy osoby noszącej.
Na pasie z przodu, dodatkowo wszyta bardzo praktyczna kieszonka, zamykana na bardzo sprytny magnesik 😁
Pasy naramienne dość cienkie, bardzo wygodne, również profilowane, dzięki czemu bardzo wygodnie układają się na ciele rodzica. Dociągają się z 2 stron.
Do nosidełka dołączony jest oczywiście kapturek oraz ekologiczny, wielorazowy woreczek zamiast opakowania foliowego.
Foto

Magdalena Walter Photography

❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *