Nosidełko ergonomiczne Everyslings Everyage – analiza

Dzisiaj będę analizować nosidło ergonomiczne Everyage od firmy Everyslings – nosidło z gadżetami, z naszego lokalnego – wrocławskiego ryku 🙂
Nosidełko dość masywne, raczej dla większych maluszków, polecam dla dzieci w rozmiarze od 74 cm do 110 cm, tak więc starczy na dłuuuugo.
Pas biodrowy jest szeroki, dobrze wypełniony, dosyć gruby, bardzo solidny. Dzięki temu w dużym stopniu odciąża osobę noszącą. Jest również wzbogacony o innowacyjne rozwiązanie jakim jest system wentylacji.
Panel regulowany na szerokość i na wysokość. Tutaj mamy podziałkę na pasie biodrowym, która podpowiada szerokość od kolanka do kolanka dziecka w centymetrach. Wysokość panela jest regulowana przez ściągane taśmy, dość sprytnie schowane w panelu.
Wymiary panelu:
Szerokość: 49cm maksimum, 24cm minimum.
Wysokość: 38cm maksimum, 29cm minimum.
Na pasie biodrowym mamy wszytą bardzo praktyczną kieszonkę, z gumką, zamykaną na napki. Dodatkowym, świetnym gadżetem są odblaski – paski odblaskowe znajdują się na pasie biodrowym oraz na pasach naramiennych. Na pasie wszyte są również paski, zaczepy i karabińczyk – super pomocne w podróżach i wycieczkach górskich 😉
Pasy naramienne są również dosyć szerokie, w standardowej grubości, odpinane, co daje możliwość przypinania ich na skos. Są regulowane w dwie strony, co jest bardzo praktyczne przy noszeniu i z przodu i z tyłu. Na pasach naramiennych wpięty chest-belt, który płynnie reguluje się poprzez przesuwanie na odblaskowych prowadnicach.
Nosidło uszyte z fajnych materiałów chustowych – żakardowych.
Kolejnym charakterystycznym rozwiązaniem Everyslings jest kapturek z uszkami – wygląda świetnie a do tego podtrzymuje główkę, gdy dziecko zaśnie.
Ze względu na to, że to nosidło jest przeznaczone głównie dla większych dzieci, Everyslings wprowadza już niedługo nowy model, nieco mniejszy – dla drobniejszych maluszków – nie możemy się juz doczekać!
Foto

Magdalena Walter Photography

❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *